...

Dlaczego warto mieć terminal kart płatniczych

W dzisiejszych czasach duża część klientów płaci za swoje nawet najmniejsze zakupy kartami bankowymi, dlatego powinieneś mieć w swoim sklepie terminal kart płatniczych. Obecnie koszty posiadania takiego terminala są niskie, a korzyści znacznie wieksze. Oprócz przyjmowania płatności kartą możesz powiększyć swoją ofertę o sprzedaż doładowań do telefonów komórkowych.

Ingenico iWL250 - terminal mobilny

Ten mobilny terminal posiada zewnętrzny PIN Pad certyfikowany przez PCI, dla bezpiecznego wprowadzania kodu PIN. Urządzenie pozwala na szybkie i bezpieczne transakcje dzięki wydajnemu procesorowi, rozbudowanej pamięci i nowoczesnemu systemowi. Terminal posiada wydajną antenę zapewniająca wysoką jakość sygnału GPRS.

Verifone VX 520 - terminal stacjonarny

VX 520 jest solidnym i wytrzymałym terminalem obsługiwanym na ladzie, oferującym niedoścignioną wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki potężnemu procesorowi ARM11 błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Wbudowany moduł NFC pozwala na przyjmowanie płatności zbliżeniowych i mobilnych. Terminal VX 520 może dostarczać także usługi dodatkowe, jak np. programy lojalnościowe i kupony rabatowe. Pełny zakres opcji komunikacyjnych: od modemu, przez Ethernet, po czteropasmowy GPRS oraz opcjonalne zasilanie akumulatorowe umożliwiają użytkowanie VX 520 w dowolnym miejscu. Dodatkowym atutem jest specjalnie zaprojektowana obudowa pozwalająca na ukrycie okablowania.

...