...

PC-Market - sklepy małe i duże

Obecnie najpopularniejszy program do obsługi sklepów. Ponad 20 000 sklepów w Polsce i zagranicą jest skomputeryzowanych za pomocą tego programu. Program współpracuje ze zdecydowaną większością obecnych na polskim rynku systemowych kas fiskalnych, drukarek fiskalnych oraz innych urządzeń takich jak wagi etykietujące, skanery kodu kreskowego, drukarki kodu kreskowego oraz kolektory danych. System ma budową modułową dlatego możliwe jest rozbudowywanie programu wraz z rozwojem firmy. PC-Market oprócz obsługi prostego sklepu może także obsługiwać sieci sklepów przez tzw. Konsolę kupca.

Wdrożenie oraz serwisowanie

Nasz Firma wdrożyła ten program już w ponad 150 sklepach. Nasi klienci są zadowoleni i nigdy nie czekają na przyjazd serwisanta kilka dni. Najpoważniesze awarie usuwamy w kilka godzin telefonicznie lub zdalnie. Natomiast te usterki które nie powodują zatrzymania pracy sklepu naprawiamy zgodnie z życzeniem klienta w dniu zgłoszenia lub w innym dogodnym dla klienta czasie.

...

KC Firma i KC Market

Program bardzo mocno ropowszechniony w polskich sieciach franczyzowych. Takich jak LEWIATAN, Chata Polska. Program zapewnia obsługę zakupów i sprzedaży (fakturowanie, sprzedaż detaliczna), gospodarki magazynowej (PZ, WZ, MM, PW,RW, zwroty, przeceny, spisy z natury, raportowanie), rejestrów VAT, rozliczenia zakupów, kasa, banki + przelewy, rozrachunki, zaawansowana klasyfikacja towarów. Współpracuje z kasami fiskalnymi, drukarkami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych, wagami metkującymi, kolektorami danych. System obsługuje wiele magazynów oraz eksport danych do Word i Excel. Program KC-Firma może współpracować z programami: KC-Serwer, KC-Etykiety, KC-Analizy oraz KC-POS tworząc zaawansowany system zarządzania sklepem.

Dane z programu KC-Firma po przygotowaniu w programie KC-Eksport mogą być eksportowane do programów księgowych i automatycznie dekretowane na podstawie zdefiniowanych schematów księgowań. Program KC-Menadżer umożliwia analizę danych z sieci sklepów. Zaletą proponowanego systemu jest duża ilość raportów i bardzo sprawny serwis producenta oprogramowania.

Wdrożenie oraz serwisowanie

Nasza firma od wielu lat zajmuje się obsługą serwisową tego programu. Naszymi klientami są sklepy należące do różnych sieci franczyzowych oraz klienci indywidualni.