Profesjonalny serwis systemów komputerowychDLA SKLEPÓW

DLA RESTAURACJI I HOTELI

NAPISZ DO NAS

POWRÓT

S4H - restauracje,pizzerie,hotele,pensjonaty itd...           

Naszym zdaniem to obecnie najlepszy program dla gastronomii. Program tworzą programiści którzy od wielu lat zajmują się tą tematyką. System S4H posiada modułową konstrukcję, dzięki czemu może zostać elastycznie dopasowany do potrzeb każdego klienta. Posiada specjalistyczne funkcje wspierające sprzedaż w restauracjach, pizzeriach, fast foodach, stołówkach, kawiarniach, cukierniach… Umożliwia obsługę sieci lokali. Wspiera wszystkie etapy pracy: od planowania zakupów, przez kalkulację, planowanie produkcji, samą produkcję, sprzedaż aż po rozliczenie sprzedaży. Kontroluje operacje finansowe od zakupów i wartości stanów magazynowych, przez kalkulację, do kontroli utargów i uzyskanej marży. Program zawiera także moduł hotelowy oraz moduł SPA.

Wdrożenie programu                   

Proponowany przez nas program ma wiele funkcji. Duża ilość modułów i szeroki zakres funkcjonalności powoduje, że w programie jest wiele ustawień konfiguracyjnych. Dlatego naszym zdaniem potrzebne jest profesjonalne wdrożenie. Jesteśmy przekonani, że nasza firma może zapewnić Państwu rzetelne wdrożenie tego programu oraz solidny i szybki jego serwis. Nasza firma zinstalowała program S4H w ponad 100 restauracjach, barach, pizzeriach, hotelach, cukierniach oraz innych obiektach gastronomicznych. Obsługujemy także sieci lokali gastronomicznych. Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani pełnym wykorzystaniem możliwości tego program proponujemy kompleksową współpracę w zakresie wdrożenia i serwisowania. Ze wszystkimi zainteresowanymi umawiamy się na bezpłatną prezentację programu. W naszej ofercie posiadamy także urządzenia takie jak monitory i terminale dotykowe, bonowniki, drukarki zamówień itp...

Przejdź na stronę producenta aby zobaczyć więcej szczegółów

Cena zależna od wybranej konfiguracji. Moduł podstawowy: 499 zł netto; 613,77 zł brutto.

PosBistro - restauracje,pizzerie,itd...           

To przełomowe rozwiązanie na ryku polskim. Właściciel lokalu gastronomicznego nie musi już kupować drogiego oprogramowania oraz także drogich terminali z ekranami dotykowymi. Dzięki programowi PosBistro możliwa jest praca na tanim tablece z systemem android a oprogramowanie można używać płacąc niewielki miesięczny abonament.

Dodatkowe zalety                   

Umieszczenie bazy danych w chmurze pozwala właścicielowi kontrolować pracę lokalu z dowolnego miejsca na świecie. Dane o sprzedaży są na bierząco aktualizowane. Można kontrolować stany magazynowe i raporty rozliczeniowe kelnerów. Menager lokalu może zdowolnego miejca z dostępem do internetu zmieniać ceny, dodawać nowe produkty itp... Kelnerzy mogą pracować na tabletach w dowolnej części restauracji nie zwaracając uwagi na zasięg sieci WI-FI. Dzięki temu, że dane są przechowywane w chmurze nie musisz się martwić o archiwizację bazy danych.

Przejdź na stronę producenta aby zobaczyć więcej szczegółów

Cena zależna od wybranej konfiguracji. Podstawowy abonament miesięczny: 99 zł netto; 121,77 zł brutto.
MSJ Przedsiębiorstwo Informatyczne Bydgoszcz Fordońska 161 52 342 17 16; Nakło Bydgoska 23D 52 386 06 34; Inowrocław Andrzeja 7 52 353 30 75;