...

Elzab K10 1290 zł netto 1586,70 zł brutto

To jedyna na polskim rynku kasa fiskalna z ekranem dotykowym. Kasa ta zyskała sobie szerokie grono klientów wśród prawników, lekarzy oraz w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, dzięki intuicyjnej obsłudze. Niewątpliwa nowoczesność tej kasy to jej wielki atut. Występuje w trzech wersjach kolorystycznych.

...

Posnet Mobile HS EJ 1290 zł netto 1586,70 zł brutto

To obecnie najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku. Kasa bez problemu mieści się w torebce lub małej szufladzie biurka. Niewielkie romiary powodują, że chętnie wybierana jest przez lekarzy i prawników. Znalazła też zastosowanie na parkingach oraz wśród przedsiębiorców prowadzących tzw.działalność mobilną w terenie. Kasa POSNET MOBILE HS EJ występuje w kolorze białym i szarym.

...

Posnet Ergo od 1250 zł netto od 1537,50 zł brutto

Ergo jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G).

...

Novitus Nano E 1290 zł netto 1586,70 zł brutto

Kasa wyposażona jest w cichą i szybką drukarkę termiczną. Producent tego urządzenia położył duży nacisk na długość pracy kasy bez podłączonego zasilania. Testy wykazały, że możliwe było wystawienie ponad 1500 paragonów do pełnego wyczerpania akumulatora. Mimo niewielkich rozmiarów kasa znalazła swoje zastosowanie także w sklepach jako kasa stacjonarna ponieważ dobrze współpracuje z komputerem oraz takimi urządzeniami jak waga i skaner kodów kreskowych. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych

...

Elzab Mini 990 zł netto 1217,70 zł brutto

Bardzo popularna kasa fiskalna. Wielu klientów wybiera kasy firmy ELZAB ze względu na ich niską awaryjność oraz niskie koszty ewentualnych napraw. Kasa występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Charakteryzuje się bardzo łatwą obsługą. Często wybierają ją kliencji, którzy wystawiają w swojej działalności niewiele paragonów i nie potrzebują kasy z pamięcią elektroniczną.

...

Elzab Mini E 1290 zł netto 1586,70 zł brutto

Obecna już od wielu lat na rynku kasa znanego polskiego producenta. Można ją zauważyć w wielu punktach handlowych i usługowych. Zyskała sobie opinię kasy solidnej i łatwej w obsłudze. Kasa ELZAB MINI E wystepuję w dwóch wersjach kolorystycznych. Klawiatura tej kasy odporna jest na zabrudzenia i zalania.

...

Datecs Eko 1099 zł netto 1351,77 zł brutto

Dystrybutor kasy DATECS MALUCH E.KO zwraca uwagę, że to jedyne urządzenie na rynku z kopią elektroniczną wśród małych, mobilnych kas, które pomieści rolkę papieru o długości 40 metrów! Dzięki czemu odstępy między wymianami rolek są dłuższe. Kasa produkowana jest w Bułgarii. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Przeznaczona jest do małych punktów handlowych w których wystawia się mniejszą ilość paragonów.

...

Datecs Maluch Plus 949 zł netto 1167,27 zł brutto

Kasa tego bułgarskiego producenta istnieje na rynku od wielu lat. Obecnie została zmodernizowana. Konstrukcja wyposażona została w, znany z większości kas, mechanizm drukujący typu ”WRZUĆ I PRACUJ” ułatwiający wymianę papieru. Kasa przeznaczona jest do placówek usługowych oraz małych punktów handlowych.