...

Posnet XL 2790 zł netto 3431,70 zł brutto

Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, Drukarka drukuje faktury VAT . Posiada też szeroką gamę wydruków niefiskalnych, które programiści używają do drukowania zamówień w gastronomi lub raprtów rozliczeniowych kasjerów, Urządzenie posiada bardzo szybki mechanizm drukujący. Drukarka ta występuje także w wersji z wyświetlaczem kompaktowym lub z wyświetlaczem wolnostojącym. Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje oraz także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem klientów. Drukarka wspłópracuje z najpopularniejszymi programami sprzedaży dostępnymi na naszym rynku.

...

Elzab Zeta 2290 zł netto 2816,70 zł brutto

Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię. Do drukarki można podłączyć dodatkowy wyświetlacz (wymaga oddzielnego zakupu). Podłączenie zewnętrznego wyświetlacza na słupku umożliwia swobodną aranżację stanowiska sprzedaży oraz lepszą czytelność treści dedykowanych klientowi.

...

Posnet FV EJ 2590 zł netto 3185,70 zł brutto

POSNET THERMAL FV EJ to jedna najpopularniejszych drukarek fiskalnych w kraju. Dedykowana jest do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych– standardowej karcie SD. POSNET THERMAL FV EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż Zmiany waluty ewidencyjnej można dokonywać dowolną ilość razy. Drukarka umożliwia również w niefiskalnej części paragonu, informacyjny wydruk przelicznika wartości z waluty ewidencyjnej na inną.

...

Elzab Mera Te 2790 zł netto 3431,70 zł brutto

Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka z mechanizmem drukującym wyposażonym w obcinacz, funkcją prostego zakładania papieru easy load oraz długą 80-cio metrową rolką papieru. Realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznych nośnikach danych. Kompaktowa obudowa i złącza wyprowadzone od spodu obudowy zapewniają estetykę instalacji i pewność połączeń. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu.